اخبارصدگان

صدگان

مراحل تهیه صورت مغایرت بانکی

19 مهر 1396

صورت مغایرت بانکی گزارشی است که در بازه های زمانی مختلف توسط دارندگان حساب بانکی تهیه و موارد مغایرت و اختلاف بین اسناد حسابداری صادره توسط آنها و عملیات ثبت شده توسط بانک (بابت واریز، برداشت) در آن منعکس و پیگیری لازم جهت رفع موارد اختلافی (اقلام باز) بین مانده حساب بانک نزد دفاتر موسسه ...

ادامه ...
صدگان

نسخه به روزرسانی 1.6.14 منتشرشد.

23 خرداد 1396

نسخه به روزرسانی 1.6.14 منتشرشد. در این نسخه بهبودهایی در عملکرد بستن حسابها و انتقال اطلاعات به دوره مالی جدید اعمال شده است. برای نصب نسخه جدید، لطفا به پورتال مشتریان (یا نمایندگان) در وب سایت شرکت صدگان مراجعه نموده و نسخه شماره 1.6.14 را دانلود و سپس سیستم صدگان را به روزرسانی نمایید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر، لطفا با پشتیبانی صدگان تماس بگیرید.

ادامه ...
صدگان

نسخه به روز رسانی صدگان به شماره 1.6.9 منتشر شد.

6 فروردین 1396

نسخه به روزرسانی 1.6.9 منتشرشد. در این نسخه بهبودهایی در عملکرد بستن حسابها و انتقال اطلاعات به دوره مالی جدید اعمال شده است. برای نصب نسخه جدید، لطفا به پورتال مشتریان (یا نمایندگان) در وب سایت شرکت صدگان مراجعه نموده و نسخه شماره 1.6.9 را دانلود و سپس سیستم صدگان را به روزرسانی نمایید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر، لطفا با پشتیبانی صدگان تماس بگیرید.

ادامه ...
صدگان

انتشار نسخه به روزرسانی 1.6.6

17 اسفند 1395

نسخه به روزرسانی 1.6.6 منتظر شد. در این نسخه ضمن اضافه شدن برخی امکانات جدید، بهبودهایی در عملکرد سیستم ایجاد شده است. برای دانلود نسخه مذکور و به روزرسانی نرم افزار، لطفا به پورتال مشتریان (یا نمایندگان) مراجعه فرمایید.

ادامه ...
صدگان

انتشار نسخه به روزرسانی 1.6.3

9 اسفند 1395

نسخه به روزرسانی 1.6.3 منتشر شد.در این نسخه امکانات و قابلیت های کاربردی متعددی اضافه شده است. از جمله افزایش سطوح طبقه بندی کالا، مشتری، تامین کننده و بازاریاب تا 5 سطح، اعلامیه تخفیف، بارکد و ... .

ادامه ...
صدگان

انتشار نسخه به روزرسانی 1.5.4R2

4 آبان 1395

نسخه به روزرسانی شماره 1.5.4R2 منتشر شد. نسخه های به روزرسانی را می توانید از طریق وب سایت صدگان قسمت پورتال مشتریان و یا نمایندگان دانلود نمایید.

ادامه ...
صدگان

انتشار نسخه به روزرسانی 1.5.4R1

28 مهر 1395

نسخه به روزرسانی شماره 1.5.4R1 منتشر شد. نسخه های به روزرسانی را می توانید از طریق وب سایت صدگان قسمت پورتال مشتریان و یا نمایندگان دانلود نمایید.

ادامه ...
صدگان

انتشار نسخه به روزرسانی 1.5.4

26 مهر 1395

هم اکنون نسخه به روزرسانی 1.5.4 در دسترس است. جهت دانلود نسخه جدید و به روزرسانی سیستم، لطفا به پورتال مشتریان/نمایندگان در وب سایت صدگان مراجعه نمایید.

ادامه ...
صدگان

زیر سیستم بازاریابی به سبد محصولات صدگان اضافه شد

20 مرداد 1395

زیر سیستم بازاریابی فروش با امکاناتی از جمله محاسبه پلکانی پورسانت، تعریف چندین فرمول محاسبه پورسانت، محاسبه پورسانت بر اساس گروه کالاها، محاسبه پورسانت بر اساس میزان فروش به ریال و یا تعداد فروش، محاسبه پورسانت بر اساس هر فاکتور و یا یک دوره مشخص، امکان تخصیص مشتری به بازاریاب و ... به سبد محصولات صدگان اضافه شد.

ادامه ...
به جمع نمایندگان ما بپیوندید. فهرست نمایندگان