راهکار فروش و بازرگانی صدگان … کلیک کنیدصدگان

N1RestaurantSuppliers- - Copy
فروش کالاها و خدمات یکی از مهم ترین فعالیتهای یک واحد تجاری است. مدیران کسب و کار همواره روند فروش شرکت خود را بررسی کرده و بسیاری از تصمیمات استراتژیک خود را بر مبنای آن می گیرند چرا که میزان فروش، ضامن بقا و توسعه شرکتهاست. استفاده از ابزار مناسبی که بتواند گزارشات مورد نیاز مدیران و پرسنل واحد فروش را به موقع و با دقت تهیه نماید، می تواند به رشد و توسعه شرکت کمک کند.
راهکار فروش صدگان دارای امکانات فراوانی برای پیشبرد امور بازرگانی و فروش شرکتهاست که در زیر به برخی از آنها اشاره شده است:

پشتیبانی از سناریوهای مختلف فروش

شرکتهایی که در زمینه ی فروش کالا فعالیت می کنند، از فرایندهای متفاوتی برای ثبت عملیات فروش استفاده می کنند. برخی شرکتها ابتدا فاکتور فروش صادر کرده و سپس حواله انبار (برگه خروج کالا از انبار) را صادر می کنند. برخی نیز ابتدا حواله انبار صادر کرده و پس از تحویل کالا به مشتری اقدام به صدور فاکتور فروش می نمایند. در حالتی دیگر ممکن است مشتری ابتدا پیش فاکتور صادر نموده و بر مبنای آن، حواله انبار صادر کرده و سپس اقدام به صدور فاکتور فروش نمایند. راهکار فروش شرکت صدگان، تمامی حالات ممکن را پشتیبانی نموده و کلیه ارتباطات بین فروش و انبار را نگهداری و کنترل می کند.

پشتیبانی از ارتباط “یک به چند” بین اسناد انبار و فروش

در بعضی شرکتها، لزوما به ازای هر فاکتور فروش فقط یک حواله انبار صادر نمی شود. ممکن است یک فاکتور فروش کلی برای یک مشتری صادر گردد و به دفعات و در تاریخهای متفاوت برای آن فاکتور فروش، خروجی انبار ثبت گردد. در این گونه موارد لازم است ارتباط بین فاکتور فروش و حواله انبار توسط سیستم کنترل گردد.
در صدگان، سیستم کنترل می کند جمع خروجی یک کالا بیشتر از تعداد فروش رفته در یک فاکتور فروش نباشد. همین کنترل بین پیش فاکتور و فاکتور فروش و بین پیش فاکتور و حواله انبار نیز وجود دارد. این سیستم به شکل موثری از اشتباهات کاربری که معمولا حین ثبت اطلاعات مذکور روی می دهد جلوگیری می کند.
برای مشاهده لیست قیمت محصولات صدگان اینجا کلیک کنید

پشتیبانی از گروهبندی کلیه عوامل فروش

sales-distribution-img-900

یکی از مهمترین نیازهای اطلاعاتی مدیریت فروش، گزارش میزان فروش بر مبنای گروه های کالاها و یا خدمات است. در صدگان شما می توانید کالاها و خدمات را تا ۵ سطح گروهبندی نموده و به سادگی روند فروش آنها را در سیستم کنترل نمایید.

به غیر از کالاها و خدمات، در سیستم صدگان امکان گروهبندی عوامل فروش زیر تا ۵ سطح امکان پذیر است:

  •       •  مشتریان
  •       •  تامین کنندگان
  •       •  بازاریاب ها

گزارشگیری بر مبنای عوامل گروهبندی شده، در میان مدیران همواره محبوب بوده و دید بهتری را از روند کلی فروش به آنها می دهد.

مدیریت بازاریاب ها و نمایندگان فروش

26773629-commercial-delivery-vans-in-row-at-parking-place-of-transporting-carrier-shipping-service-company-Stock-Photo

بسیاری از شرکتها برای فعالیت توزیع و پخش، از بازاریاب و نماینده فروش استفاده می کنند. برای این شرکتها مهم است تا فعالیت بازاریاب ها را بهتر مدیریت نمایند. اینکه نتیجه عملکرد یک بازاریاب در یک بازه زمانی چگونه بوده است و یا میزان وصول مطالبات مشتریان هر بازاریاب چقدر است سوالات مهمی هستند که با راهکار مدیریت بازاریاب در صدگان کنترل آنها ساده تر از همیشه خواهد شد. معمولا شرکتها بسته به نتیجه عملکرد یک بازاریاب برای آنها درصدی از فروش به عنوان پورسانت فروش در نظر می گیرند. در سیستم صدگان شما می توانید برای هر بازاریاب فرمول محاسبه پورسانت را تعریف نموده و آن را به صورت اتوماتیک محاسبه نمایید. پس از محاسبه پورسانت، شما می توانید اسناد حسابداری آن را به صورت اتوماتیک تهیه و ارسال نمایید.

اعلامیه قیمت و تخفیف

در صدگان امکان تعریف بی نهایت اعلامیه قیمت و تخفیف وجود دارد. با تعریف اعلامیه قیمت و یا اعلامیه تخفیف و تخصیص آنها به مشتریان، شما می توانید برای هر گروه مشتری از اعلامیه همان گروه استفاده نمایید. همچنین شما می توانید نرخهای یک اعلامیه قیمت را به صورت گروهی با استفاده از فرمول تغییر دهید.

پشتیبانی از مدل های فروش مختلف

در صدگان به هر فاکتور فروش، یک مدل فروش مرتبط می شود. شما با تعریف مدل فروش می توانید تنظیمات متعددی را برای هر نوع  فروش خود در نظر بگیرید. از مهمترین تنظیمات مدل فروش می توان به تخصیص معین های متفاوت به مدلهای فروش، امکان تخصیص کاربران و سطح دسترسی به مدل فروش و تعیین نحوه قیمت گذاری فاکتورهای فروش در یک مدل فروش و … نام برد.

پایش فروش

 گزارشات ماتریسی فروش صدگان که با نام پایش فروش شناخته می شود به شما کمک می کند عملیات فروش خود را در بازه زمانی مشخص و به تفکیک کالاها و خدمات، مدلهای فروش، گروههای کالا، گروههای مشتریان، ریز مشتریان، بازاریابها، ریز کالاها و همچنین نوع اسناد فروش مشاهده و مدیریت نمایید.

 آشنایی با ویژگی های نرم افزار حسابداری صدگان

 

عدم محدودیت در طراحی گزارشات جدید

با ابزار پیشرفته گزارش ساز صدگان، امکان طراحی و ایجاد انواع گزارشات فراهم است. دیگر لازم نیست نگران محدودیت سیستم در ارائه گزارشات مورد نیاز خود باشید. کلیه گزارشات سیستم، به سلیقه شما قابل طراحی است. امکان ارسال گزارشات به سایر محیط ها از جمله Excel و Pdf وجود دارد. images (2)

سادگی محیط کاربری

سیستمهایی که با امکانات فراوان و پشتیبانی از فرایندها و سناریوهای مختف کسب و کار ارائه می شوند در صورتیکه به درستی طراحی نشوند ممکن است آن قدر پیچیده شوند که کاربر برای ثبت و کنترل عملیات فروش با مشکلات متعددی مواجه شود. بزرگترین مزیت صدگان، طراحی محیط کاربری بسیار ساده با حفظ امکانات حرفه ای کسب و کار است. در صدگان شما با سرعت مناسبی عملیات واحد تجاری خود را ثبت نموده و کنترل آنها نیز به راحتی برای شما میسر است.
درخواست دمو
لیست قیمتها
درخواست نمایندگی

به جمع نمایندگان ما بپیوندید. فهرست نمایندگان