گام به گام در فرایند استقرار سیستم مالی در کنار شما هستیم … کلیک کنیدصدگان

 

خدمات ما محدود به فروش و آموزش نرم افزار نیست. کارشناسان حسابداری شرکت صدگان با تجربه استقرار بیش از ۵۰۰ شرکت در سراسر کشور، به شما کمک می کنند تا استقرار سیستم مالی خود را با کیفیت بهتری انجام دهید.

اولین گام کسب شناخت خواهد بود. ما با شما جلسات مشترک برگزار می کنیم تا شناخت بیشتری نسبت به فرایندهای مالی کسب و کار شما پیدا کنیم. سپس نیازها و دغدغه های شما را بررسی می کنیم.

نتیجه جلسات مذکور ارائه راهکار های خاص شماست. مثلا ممکن است تغییری در فرایندهای مالی کسب و کار شما پیشنهاد شود و یا طراحی گزارشات خاصی برای رفع نیازهای شما مد نظر قرار گیرد.

پس از بررسی نهایی پیشنهادها و راهکارها و تایید آنها، اقدام به کانفیگ سیستم مالی مطابق نتایج حاصله می نماییم. تمام این مراحل توسط کارشناسان مجرب صدگان انجام می شود.

 

درباره نرم افزار حسابداری صدگان بیشتر بدانید

 

بعد از استقرار سیستم مالی، کارشناسان متخصص صدگان به مدت یکسال از تاریخ خرید، خدمات مشاوره و پشتیبانی نرم افزار را به صورت رایگان به شما ارائه می دهند. خدمات پشتیبانی صدگان به صورت تلفنی و پشتیبانی راه دور (Remote)  انجام می شود.

این همکاری ها باعث خواهد شد ضمن تخصیص زمان کمتر، با کیفیت بالاتری از نرم افزار استفاده نمایید و در آینده منجر به رضایت بیشتری خواهد شد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

 

درخواست دموی نرم افزار

 

 الرقابة-والتدقيق-على-الانظمه-المحاسبيه
به جمع نمایندگان ما بپیوندید. فهرست نمایندگان